کد خبر: 3780847
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
تا پایان سال؛
گروه فرهنگی - مدیرکل ارشاد لرستان به سفر وزیر ارشاد به لرستان تا پایان سال‌ جاری اشاره کرد و گفت: دستگاه‌های هم‌خانواده، طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی خود را به‌صورت مدون و یک‌پارچه و در راستای افزایش اعتبارات فرهنگی تدوین کرده و در این سفر ارائه دهند.

یبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام حمیدرضا حنان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شنبه، 22 دی در نشست مدیران‌کل دستگاه‌های هم‌خانواده در لرستان، گفت: یکی‌از مهم‌ترین سیاست‌های وزارت و شخص وزیر هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های هم‌خانواده در استان‌هاست و این جلسه در همین راستا برگزار شده است .
وی افزود: دستگاه‌های هم‌خانواده در لرستان باید علاوه‌بر هم‌دلی و اتحاد بین خود، در زمینه رسالت‌های خود به مرجع در استان تبدیل شوند و این امر موجب خواهد شد تا ظرفیت و توانمندی این دستگاه‌ها بیشتر از گذشته نمایان شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان سپس به سفر وزیر و هیئت همراه به استان تا پایان سال‌جاری اشاره کرد و گفت: لازم است دستگاه‌های هم خانواده با هماهنگی، طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی خود را به‌صورت مدون و یک‌پارچه و در راستای افزایش اعتبارات فرهنگی تدوین کرده و در این سفر ارائه دهند.
در ادامه این نشست، حجت‌الاسلام طباطبایی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان، گفت: بهتر است در جلسات آینده امکان حضور مدیران کل سایر دستگاه‌های فرهنگی به‌صورت میهمان در جلسه فراهم شود تا توانمندی دستگاه‌های هم خانواده وزارت در استان بیش از پیش ظهور و نمود داشته باشد.
در بخش دیگری از این نشست، محمد خسروی، مدیرکل حج و زیارت لرستان، هم‌افزایی و هماهنگی دستگاه‌های هم‌خانواده در استان را زمینه‌ساز ایجاد تنه واحده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در لرستان دانست و اظهار کرد: از این ظرفیت می‌توان در راستای ترویج و گسترش فعالیت‌های فرهنگ در استان بهره گرفت‌.
فرشته طهماسبی، مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان لرستان نیز در این جلسه، ضمن تأکید بر لزوم هماهنگی دستگاه‌های هم‌خانواده در استان، گفت: فرهنگ حلقه مشترک فعالیت‌های ماست و همین موضوع می‌تواند زمینه‌ساز هماهنگی و هم‌افزایی بیش از پیش شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: