کد خبر: 3841083
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد لرستان از اجرای طرح «احسان حسینی» به‌منظور جمع‌آوری نذورات مردمی و توزیع بین نیازمندان از ابتدای محرم تا پایان ماه صفر در استان خبرداد.

اجرای طرح «احسان حسینی» توسط کمیته امداد لرستانجاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، با اشاره به فضای معنوی ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، گفت: طرح احسان حسینی باهدف توسعه و نشر فرهنگ خیر و احسان در بین اقشار مختلف جامعه و انتقال نذورات و خیرات و اطعام نیازمندان در ماه محرم و صفر اجرا می‌شود.
وی با تأکید بر نقش مؤثر مساجد، تکایا و هیئت‌های مذهبی در جهت‌دهی نذورات مردمی به اطعام مددجویان و نیازمندان مناطق محروم، افزود: این نهاد آمادگی کامل جهت دریافت و توزیع نذورات مردمی به‌صورت طبخ شده و یا کالای اهدایی بر اساس نیات خیران را دارد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان اضافه کرد: مراکز نیکوکاری وادارات این نهاد در سراسر استان تا پایان ماه صفر نذورات مردمی را جمع‌آوری می‌کنند و علاوه‌بر آن خیران و بانیان نذر می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۶۶*۸۸۷۷* می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان واریز نمایند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: