کد خبر: 3822150
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
نیکبخت تأکید کرد:
گروه اجتماعی ــ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان بر لزوم استفاده بسیج جامعه پزشکی از ظرفیت مؤسسات خیریه تأکید کرد و گفت: جذب همکاری این مؤسسات به‌ویژه مؤسسات خیریه پزشكان متخصص می‌تواند كمک زیادی به ارائه خدمت به مناطق محروم و عشایر استان باشد.

استفاده بسیج جامعه پزشکی از ظرفیت مؤسسات خیریه پزشکان متخصصبه گزارش ایکنا از لرستان، محمدرضا نیكبخت، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان دوشنبه، سوم تیرماه در دیدار با هیئت اندیشه‌ورز شورای عالی بسیج جامعه پزشكی لرستان، گفت: عشایر به‌ویژه در مناطق صعب‌العبور به‌ لحاظ امكانات مغفول واقع شده‌اند و نیاز است كه تیم‌های ویژه‌ای برای رسیدگی به امورات بهداشت و درمان آن‌ها تشكیل شود.
وی اضافه کرد: از دست‌اندركاران سازمان بسیج جامعه پزشكی انتظار داریم برای این مهم تمهیدات لازم را در نظر بگیرند، ما هم در مجموعه دانشگاه حمایت‌های لازم در زمینه تأمین نیروی انسانی و تا حد امكان تجهیزات را انجام می‌دهیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان استفاده از ظرفیت مؤسسات خیریه را یكی دیگر از برنامه‌هایی كه سازمان بسیج جامعه پزشكی می‌تواند از آن‌ها بهره لازم را ببرد قلمداد كرد و گفت: جذب همكاری این مؤسسات به‌ویژه مؤسسات خیریه پزشكان متخصص می‌تواند كمک زیادی به ارائه خدمت به مناطق محروم و عشایر استان باشد.
کاهش هزینه‌های اضافی مدنظر باشد
نیكبخت در ادامه به تشریح برنامه‌های كلی دانشگاه پرداخت و افزود: بهترین سیاست صداقت و روشنی است و جایگاه‌های مدیریتی باید در اختیار انسان‌های معتدل و متدین باشد.
وی ادامه داد: حاشیه در هر سازمانی باعث هدر رفتن وقت و بالطبع منابع خواهد شد و باید تلاش كرد كه تا حد امكان حواشی وارد امورات نشوند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان كرد: كشور در شرایط تحریم اقتصادی قرار دارد و باید تا حد امكان هزینه‌های اضافی را كاهش داده و مدیریت منابع داشته باشیم.
وی با بیان این‌که در این مسیر حمایت و همراهی کارکنان بسیار تأثیرگذار خواهد بود، اضافه كرد: كار دانشگاه روشن و براساس خرد جمعی است و معاونت‌های دانشگاه استقلال را داشته و باید پیگیر امورات و وظایف ذاتی خود باشند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: