کد خبر: 3822011
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
گروه اجتماعی ــ معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور به وجود سه هزار بخاری نفتی در مدارس لرستان اشاره کرد و گفت: جمع‌آوری این بخاری‌ها در اولویت کار نوسازی مدارس لرستان قرار گیرد.

جمع‌آوری بخاری های نفتی؛ اولویت نخست نوسازی مدارس لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، داریوش ورناصری، معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور، امروز دوشنبه، سوم تیر در آیین تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان که در پردیس علامه طباطبایی خرم‌آباد برگزار شد، بر لزوم تسریع در بازسازی مدارس مناطق سیل‌زده پلدختر و معمولان تأکید و اظهار کرد: استان لرستان در اوایل سال‌ جاری تحت‌تاثیر سیل قرار گرفت و فضای آموزشی مناطق سیل‌زده باید برای مهر آماده شود.

وی با ذکر این مطلب که نوسازی مدارس بخشی از اعتبار مدارس سیل‌زده را فراهم کرده است، اضافه کرد: بحث زمین‌های مدارس آسیب‌دیده از سیل حل می‌شود.
ورناصری بر لزوم جمع‌آوری بخاری‌های نفتی در مدارس لرستان تأکید کرد و افزود: سه هزار کلاس لرستان وجود دارد که از بخاری نفتی استفاده می‌کنند این در حالی‌است که در بسیاری از این مناطق گاز وجود دارد.
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به این‌که اعتبارات سازمان نوسازی مدارس کشور به‌صورت اسناد خزانه با سررسید ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ است، بیان کرد: پیمانکاران هم با این رویکرد با نوسازی مدارس همکاری کنند.
وی یکی‌ از رویکردهای سند تحول را سند زیرنطام تجهیزات برشمرد و گفت: ساخت مجتمع‌های آموزشی و برگرفته از سند زیرنطام است.
وی بر توجه به پروژه‌های نیمه‌کاره نوسازی مدارس لرستان تأکید کرد و افزود: تکمیل پروژه‌های مشارکتی و خیری در دستور کار مدیریت نوسازی مدارس لرستان قرار گیرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: