کد خبر: 3821397
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
حجت‌الاسلام ارزانی:
گروه اجتماعی ــ دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور با تشریح شعار دهه کرامت با عنوان «خدمت کریمانه و مهربانی به رسم اهل‌بیت»، اظهار کرد: مهربانی به رسم اهل‌بیت(ع) بدون منت است و همگان را شامل می‌شود.

مهربانی به رسم اهل‌بیت بدون منت و همگانی استبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی، دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، امروز، یکم تیرماه در نشست هماهنگی اعضای شورای دهه کرامت لرستان که در بیت نماینده ولی‌فقیه در لرستان برگزار شد، اظهارکرد: سیل اخیر در کشور بسیاری از استان‌ها را درگیر کرد اما در دو شهر پلدختر و معمولان این خسارت‌ها بیشتر بود و باید برنامه‌های فرهنگی را در این دو منطقه گسترش داد.
وی با ذکر این مطلب که لرستان را با صداقت و سلحشوری می‌شناسند، تصریح کرد: مدل شورای دهه کرامت در استان لرستان مانند مُدل استان‌های چهارگانه است که عتبات عالیات در آن قرار دارند بدین معنا که برنامه‌های خاص دهه کرامت در لرستان نیز برگزار می‌شود.
ارزانی با اشاره به این‌که دهه کرامت این ظرفیت دارد که به یک برنامه شاد تبدیل شود، تصریح کرد: لکن شادی مدنظر همان نشاطی است که اهل‌بیت(ع) مشخص کرده‌اند.
دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان این‌که ما در دهه کرامت به شادی اهل‌بیت(ع) شاد هستیم، افزود: برای اولین‌بار شورای هماهنگی دهه کرامت از سوی ارشاد تشکیل و حکم اعضای آن صادر شد.
مردمی شدن برنامه‌های دهه کرامت
وی با ذکر این مطلب که برنامه‌های دهه کرامت به‌صورت مردمی و توسط مردم اجرا می‌شود، ادامه داد: برنامه‌های شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در قالب شش کارگروه انجام می‌شود.
ارزانی با اشاره به این‌که هر سال برنامه‌های دهه کرامت با عنوان یک شعار برگزار می‌شود، افزود: امسال «خدمت کریمانه و مهربانی به رسم اهل‌بیت» شعار برنامه‌های دهه کرامت است.
دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان این‌که یکی‌از ضروریاتی که کمتر به آن توجه شده کار برای کودکان است، خاطرنشان کرد: مهربانی به رسم اهل‌بیت(ع) بدون منت است و همگان را شامل می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: