کد خبر: 3804270
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
گروه اجتماعی ــ نماینده ولی‌فقیه در لرستان به همراهی همه‌جانبه و توام با آرامش و محبت ارتش به سیل‌زدگان لرستان اشاره کرد و افزود: مردم خدمت‌رسانی ارتش را دلپذیر می‌دانند.

h

به گزارش ایکنا از لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد، امروز سه‌شنبه، ۲۷ فروردین در دیدار فرماندهان ارتش لرستان، اظهار کرد: روز ارتش زمانی برگزار می‌شود که ارتشیان ما در مناطق سیل‌زده در حال خدمت‌رسانی هستند.
وی با ذکر این مطلب که حضور ارتشیان و نیروهای مسلح در حوادث توام با محبت و آرامش‌بخشی است، اضافه کرد: امسال با وجود تعطیلات حضور ارتش در حادثه سیل سریع به موقع فعالانه و ایثارگرانه بود.
آیت‌الله میرعمادی با اشاره به این‌که ارتش از اولین گروه‌هایی بود که به داد مردم سیل‌زده رسید، تصریح کرد: رضایت‌مندی سیل‌زدگان از نیروهای مسلح بسیار بالاست.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان اقدام سریع و به موقع ارتش در حادثه سیل را ارزشمند دانست و افزود: قرآن می‌فرماید کسانی‌که قبل از فتح به یاری پیامبر شتافتند با کسانی که بعد از فتح به یاری پیامبر پرداختند مساوی نیستند.
امام جمعه خرم‌آباد با ذکر این مطلب که اولین پرواز به پلدختر توسط فرمانده نیروی زمینی ارتش انجام شد، ادامه داد: هوانیروز ارتش در سیل پلدختر و معمولان از نظر تعداد پرواز رکورد زد.

خدمات ارتش به سیل‌زدگان مستندسازی شود

این مفسر قرآن‌کریم ویژگی دیگر از حصور ارتش در جریان سیل را تجربه کافی و امکانات لازم برشمرد و گفت: ارتش در ۴۸ ساعت پُل پلدختر را احداث و رفت و آمد را تسهیل کرد که این افتخارات را باید ثبت و مستندسازی کرد.

در نگاه استکبار جهانی امدادرسانی به مردم کار تروریستی است

وی با اشاره به این‌که در نگاه استکبار جهانی امدادرسانی به مردم کار تروریستی است اما کشتن زن و کودک بی‌سرپناه و اجازه ندادن ارسال کمک‌های بشردوستانه به ایران را دموکراسی و حقوق بشر است، اضافه کرد: حادثه سیل و هم‌زمان شدن با اعلام تروریست بودن سپاه مایه رسوایی آمریکا شد.
آیت‌الله میرعمادی خدمات ارتش را برای مردم دلپذیر دانست و با ذکر این مطلب که از ویژگی‌های ارتش مردمی بودن است، اضافه کرد: ارتش یک روز با ساز و برگ نظامی رژه می‌رود و امسال با ساز و برگ امدادرسانی رژه خواهد رفت.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که ارتش در خدمت مردم است و تعهد به نظام و رهبری دارد اما ارتش پهلوی در مقابل مردم بود به اقتدار ارتش اشاره کرد و افزود: در دوران دفاع مقدس اولین عملیات با عنوان عملیات میمک توسط ارتش انجام شد.
امام جمعه خرم‌آباد با ذکر این مطلب که نیروی دریایی ارتش در آب‌های خلیج فارس عملیات مروارید را انجام داد که از نقاط قوت و درخشش ارتش است، اضافه کرد: ارتش هم در عرصه نظامی و هم در عرصه خدمت رسانی به مردم کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشت ارتش نشان داد که یک نیروی نظامی پا در رکاب برای خدمت به مردم است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: