کد خبر: 3803487
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
اولادقباد:
گروه اجتماعی ــ نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که پلدختر و معمولان در خط قرمز قرار دارند، گفت: مشکلات سیل‌زدگان را می‌توانیم اولویت‌بندی کنیم، موضوعات آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و معیشت این افراد باید مورد توجه قرار گیرد.

لبه گزارش ایکنا از لرستان، فریده اولادقباد، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی شنبه، بیست و چهارم فروردین در بازدید از مناطق سیل‌زده پلدختر و معمولان، اظهار کرد: فرماندهی واحد و توزیع عادلانه اقلام امدادی و خدمات مهم‌ترین عاملی است که در شرایط فعلی باید مدنظر قرار گیرد.
وی با بیان این‌که پلدختر و معمولان در خط قرمز قرار دارند، افزود: طی بازدید از سد رودبار نیز نحوه امدادرسانی‌ها مورد بازدید کردیم و به چند نقطه دیگر نیز سر زدیم که این موارد مشهود است.
اولادقباد با بیان این‌که مشکلات سیل‌‌زده‌ها را می‌توانیم اولویت‌بندی کنیم، ادامه داد: موضوعات آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و معیشت این افراد باید مورد توجه قرار گیرد.
نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در بازدیدهایی که به‌عمل آمد کمبود آب معدنی حس می‌شود، اضافه کرد: روی هم رفته این موضوعات را پیگیری خواهیم کرد.
وی در رابطه با موضوع آموزشی مناطق سیل‌زده گفت: سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برای دایر کردن مدارس این مناطق کانکس‌هایی ارسال کرده اما بعضی روستاها راه‌های ارتباطی‌شان قطع شده که باید هرچه سریع‌تر پیگیری شود و در این رابطه وزارت راه و شهرسازی مشغول فعالیت است.
اولادقباد با بیان این‌که جمعیت مامایی کشور نیز طی چند روز در این مناطق حضور داشتند و به خدمات‌دهی پرداختند، افزود: اگر مسائل بهداشتی و درمانی و مسائل آموزشی حل شوند؛ شادی و نشاط اجتماعی نیز برقرار خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: