کد خبر: 3803471
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس اداره امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه لرستان از دیدار ۲۰ نفر از فعالان قرآنی استان با مقام معظم رهبری خبر داد.

دیدار ۲۰ نفر از فعالان قرآنی لرستان با مقام معظم رهبریتقی دریکوند، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان لرستان‌ در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، اظهار کرد: هر ساله برگزیدگان مسابقات قرآنی و فعالان قرآنی کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد که در این راستا امسال ۲۰ نفر از فعالان قرآنی استان لرستان طی روزهای آینده با مقام معظم رهبری دیدار خواهند کرد.
وی با ذکر این مطلب که سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن‌ کریم در پنج بخش بزرگسالان، دانش‌آموزی، طلاب، روشندلان و بانوان از تاریخ ۲۱ فروردین‌ماه در مصلی تهران آغاز شده و تا ۲۵ فروردین‌ماه ادامه دارد، گفت: اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی در ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۷ عصر به‌صورت زنده از شبکه قرآن برگزار می‌شود.
دریکوند با بیان اینکه پس از اتمام مسابقات متسابقین کشورهای مختلف به دیدار رهبری مشرف خواهند شد، ادامه داد: از استان لرستان ۲۰ نفر از نخبگان و فعالان قرآنی نیز به دیدار رهبر معظم انقلاب مشرف خواهند شد.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: این دیدار در روز دوشنبه، ۲۶ فروردین‌ماه خواهد بود و افراد اعزامی از لرستان نفرات برتر مسابقات استانی اوقاف و تعدادی از فعالان قرآنی استان هستند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: