کد خبر: 3792261
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۱
گروه اجتماعی - فاز نخست مجتمع خیریه درمانی، آموزشی و فرهنگی فجر خرم‌آباد پنج‌شنبه، دوم اسفند با حضور وزیر کشاورزی کلنگ‌زنی شد.

کلنگ‌‌زنی مجتمع خیریه فجر لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، پنج‌شنبه، دوم اسفند در مراسمی با حضور حجتی وزیر جهاد کشاورزی، سیدموسی خادمی، استاندار لرستان و جمعی از مسئولین لرستان کلنگ احداث مجتمع خیریه فجر و فاز نخست مجتمع گردشگری کشت و صنعت لرستان به زمین زده شد.
قاسمی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در این خصوص گفت: این مجتمع در زمینی به زمینی به مساحت ۱۲۸ هکتار و شامل دو بخش پارک جنگلی دهکده سبز و موسسه خیریه فجر احداث می‌شود.
وی با اشاره به این‌که در مجموع ۴۴۰ میلیارد ریال برای ساخت این مجتمع گردشگری اعتبار در نظر گرفته شده افزود: با بهره‌برداری از این مجتمع برای ۱۷۵ نفر شغل ایجاد خواهد شد.
قاسمی، شهربازی، پارک آبی، رستوران، مجتمع‌های ویلایی، دریاچه و آبشار مصنوعی، نمایش زندگی عشایری و نمایشگاه صنایع دستی، باغ پرندگان، بالون گردشگری، اورژانس بین راهی، خانه بهداشت و مرکز درمانی آموزشی را از جمله بخش‌های مجتمع گردشگری کشت و صنعت صفا لرستان عنوان کرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: