کد خبر: 3682882
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵
گروه فعالیت‌های قرآنی: با هدف شناسایی نخبگان قرآنی، مسابقه مجازی «فرازخوانی قرآن‌کریم» در لرستان برگزار می‏‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، این مسابقه مجازی فرازخوانی قرآن‌کریم با هدف شناسایی نخبگان قرآنی ویژه نوجوانان هشت تا 17 ساله و در چهار مرحله با مشارکت دارالقران شهیده لعبت نادی، حوزه علمیه خواهران لرستان و اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان برگزار می‎شود.
مرحله اول این مسابقه به این‌صورت است که چند فایل صوتی از قاریان مشهور در کانال‌های مربوطه مسابقه گذاشته شده مخاطبین علاقمند از بین این فایل‌های صوتی، یکی را انتخاب نموده و در زمان تعیین شده مسابقه، تمرین و درصورت آمادگی تقلید ازصدای قاری، صدای خود را ضبط نموده وبرای ادمین معرفی شده ارسال نمایند.
مرحله دوم این مسابقه مجازی نیز به این‌صورت است که صداهای ارسال شده توسط داوران مسابقه مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و در صورت کسب امتیاز لازم به مرحله فینال مسابقه فراز خوانی راه پیدا خواهند کرد.
همچنین مرحله سوم این مسابقه قرآنی داوری میان افراد برگزیده از مرحله قبل است و به نفرات برتر جوایز نفیس اهدا خواهد شد و در مرحله چهارم نیز افراد برتر به‌عنوان استعدادهای برتر قرآنی استان شناسایی و توسط اساتید ممتاز کشور آموزش‌های لازم را خواهند دید.
یادآور می‌‏شود، رقابت دختران به‌صورت حضوری خواهد بود و مکان مسابقه نیز در کانال‌های مربوطه اعلام شده که علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‎توانند به کانال تلگرامی سبک زندیگ اسلامی حوزه علمیه معصومیه(س) خرم‌آباد مراجعه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: